Kellawärk laieneb Antoniuse õue ja kaubamajja

07. detsember, 2015

Tartu Loomemajanduskeskuse korraldatav jõuluturg Kellawärk laieneb sel aastal ka Antoniuse õue ning Tartu kaubamajja. 11. detsembril toimub Kellawärk nii Antoniuse õue stuudiotes kui ka siseõues, 12. detsembril Tartu Loomemajanduskeskuses ning jõulueelsel nädalal, 16.–23. detsembril Tartu kaubamaja teise korruse aatriumis.

11. detsembril kell 17–21 on Antoniuse õues (Lutsu 3 ja 5) avatud kõik majad ja stuudiod. Lisaks on kutsutud oma loomingut müüma palju teisi disainereid ning külastajatele pakutakse võimalust ka ise midagi meisterdada. Müügile tuleb ehteid, rõivaid, kudumeid, nahast aksessuaare, puidust tooteid, kalendreid, raamatuid, jõulukaarte jmt. Tegevusi jätkub ka siseõue, kus Maitseelamuste koda pakub süüa ja juua, kus saab koos pisiperega kuuski ehtida, lõkkel verivorste küpsetada ning mõnusat jõulusaginat nautida.

12. detsembril kell 12–18 oodatakse jõulukingituste otsijaid  Tartu Loomemajanduskeskusesse (Kalevi 17). Tartu hubaseim jõuluturg pakub kingiideid igale pereliikmele. Osta saab ehteid, kosmeetikatooteid, jõulukaarte, jõuluehteid, keraamikat,  laste mänge, rõivaid, nahast aksessuaare, käsitööseepe jpm.  Selleaastase kohvikupidaja rollis on Tartu Uus teater. Oma kätetööd pakuvad müügiks ka kõige pisemad laadalised.

16.–23. detsembril jätkub Kellawärk Tartu kaubamajas, kus teise korruse aatriumis avatakse kodumaine kingipood.