„Kellawärk“ pakub kingiideid ja mõnusat meeleolu

10. detsember, 2013

kellawarkTartu Loomemajanduskeskuse jõuluturg „Kellawärk” vallutab Tartu Loomemajanduskeskuse 14. detsembril kell 11−17. Mõnusat tralli ja meeleolu jagub kõigisse kolme keskuse majja (Kalevi 13, 15 ja 17).

 

Jõuluturule on tulnud pea 30 kohalikku disainerit, kunstnikku ja käsitöölist, kes pakuvad kingiideid kogu perele. Lisaks on esimest korda avatud väikeste kaupmeeste müügilett, kus lapsed pakuvad müügiks enda valmistatud käsitööd.

Kell 12 saab kuulata Domina naiskoori, kes Kalevi 13 trepil esitab jõululaule. Kalevi 17-s on avatud õiglase kaubanduse pop-up-kohvik, kus pakutakse kuumi jooke ja kooke. Lisaks saab sealt osta Mondo arenguriikide sõpruskogukondades valminud käsitööd. Kalevi 15-s saab terve päeva jooksul jõulukaarte meisterdada, juhendajaks Karin Rauba. Kohviku Spargel kõrvaruumis on avatud laste mängutuba, kus põnnid saavad isekeskis või koos vanematega meelt lahutada.

Jõuluturul osalevad Frida ja Lonni, Disainimaja, Evelini moesalong, Bioloogiline kell, Umbro, Loov origami, Triinu Pungits, Helen Valk-Varavin, Meiu Münt, Hosewear, Kärdiku keraamika, R Bears, Nõelakoda, Loonalaps ja paljud teised.

„Kellawärki” korraldavad Disanimaja, Mikser Disain ja Evelini Moesalong.