Kogukonna töötoas tutvutakse erinevate kohtumispaikadega

15. mai, 2012

lmk-logo17.-19. mail toimub Tartus loomeinimestele mõeldud kogukonna töötuba „Creative tools“, kus võetakse vaatluse alla kaks omanäolist kogukondade kohtumispaika: Tartu Loomemajanduskeskus ja Antoniuse õu.
Töötoas osaleb kokku 20 loomeinimest Tartust ja Cesisest, kes töötavad koos kohalike elanike ning kogukondade esindajatega. Kolme päeva jooksul räägitakse nende kogukondade erinevustest kui ka ühisosadest. Töötoas toimuvad avatud loengud kodanikualgatuse, koostöövõimaluste, taaskasutusdisaini ning linnas toidu kasvatamise teemadel. Töötoa käigus meisterdatakse nii loomemajanduskeskuse pargialale kui ka Antoniuse õue väliruumiinventari, mis loob paremaid võimalusi inimestevaheliseks lävimiseks ning väliruumi kasutamiseks.

Töötuba korraldab loomemajanduskeskuses tegutsev maastikuarhitektuuribüroo TajuRuum koostöös Tartu Loomemajanduskeskusega. Töötuba toimub rahvusvahelise projekti „Local Artists for Regional Development” raames ja seda rahastatakse Eesti-Läti programmist.

Töötuppa on piiratud arv kohti, osalemine on tasuta. Osalemiseks saab registreeruda kuni kolmapäevani, 16. maini aadressil kerli@tajuruum.eu  või helistada telefonil 5635 8065 (Kerli).

Töötoa täpne kava: http://www.lmk.ee/kogukonna_tootuba