Kohalik žürii valib Eestit esindava kunstniku juuni keskel

20. mai, 2013

Henkel Art.Award. ootab 7. juunini töid Henkel Art.Award. kaasaegse kunsti konkursile, mille peaauhinnaks on 7000 euro suurune preemia koos isikunäitusega nii oma kodmaal kui Viini kaasaegse kunsti muuseumis MUMOK. Möödunud aastal osales konkursil Ida- ja Kesk-Euroopa riikidest 931 kunstnikku ning voitjaks kuulutati Marge Monko Eestist.

 

Konkursil ei seata teemadele mingeid piiranguid ning osalema oodatakse uuenduslikke töid maalikunsti, graafika, fotograafia, video ja installatsiooni valdkonnas. Esitatavad tööd peavad olema valminud mitte varem kui 2010. aastal. Henkel Art.Awardist voivad osa votta koik alla 40-aastased kunstnikud, esitades oma inglise- voi saksakeelse CV, kunstniku karjääri ülevaate ning 5-10 kunstiteost (mitte originaalid!) märksonaga ”Henkel Art.Award. 2011” Henkel Balti OÜ aadressil Sobra 56 B, 51013 Tartu.

Lisainformatsioon konkursi tingimuste kohta ning eelnevate aastate voistlustööd on leitavad veebilehelt http://art.award.henkel-cee.com voi www.facebook.com/HenkelArtAward