Konkurss “Eesti parim mobiilirakendus 2014″

06. mai, 2014

logoRiigi Infosüsteemi Amet korraldab konkursi, et välja selgitada Eestis viimastel aastatel loodud parimad mobiilirakendused. Konkursile on oodatud riigi ja kohalike omavalitsuste, hariduse ja kultuuri, meelelahutuse, tervise ja spordi ning äri ja kaubanduse valdkonna rakendused.

Konkursi eesmärk on tutvustada uuenduslikke ja kasulikke mobiilirakendusi ning tunnustada nende loojaid. Konkursil osalemine on hea võimalus oma mobiilirakenduse tutvustamiseks laiemale publikule (sh rahvusvaheliselt) ning riikliku tunnustuse kaudu tõsta teenuse usaldusväärsust kasutajate silmis.

Konkursile saavad kandidaate esitada nii teenusepakkujad kui ka rakenduste arendajad. Täpsemad nõuded rakendustele ja taotluse esitajatele leiad reeglitealt.

Konkursile esitatud rakenduste seast valitakse välja võitjad viies kategoorias ning peavõitja. Lisaks paneb avaliku- ja erasektori organisatsioone koondav nutiturvalisuse algatus Nutikaitse 2017 välja eriauhinna mobiilirakendusele, mille loomisel on kõige paremini arvestatud turvalise arendamise parimate praktikatega.

Konkursi kandidaatide seast valitakse välja ka rakendused, mis esindavad Eestit rahvusvahelisel mobiilirakenduste konkursil World Summit Award Mobile.

Konkursi kategooria- ja peavõit on riiklik tunnustus rakenduste loojatele kui Eesti infoühiskonna eestvedajatele ja eeskujudele.

Olulised kuupäevad:

  • 6. mai 2014 – konkursi „Eesti parim mobiilirakendus 2014“ väljakuutulamine, algab taotluste vastuvõtmine
  • 20. mai 2014 – taotluste esitamise tähtaeg
  • 28. mai 2014 – kategooriate võitjate selgumine
  • 03. juuni 2014 – konkursi üldvõitja väljaselgitamine

Konkurss „Eesti parim mobiilirakendus 2014“ toimub EL struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.

https://konkurss.eesti.ee/konkursist/