Konkurss “Laste Asi”

30. jaanuar, 2019

Konkurssi „Laste Asi“ ajendas korraldama asjaolu, et Eestis napib kodumaise päritoluga funktsionaalseid, harivaid, kasutajasõbralikke laste tooteid/teenuseid. Konkurss jätkab EDL initsiatiivi tuua turule tooteid, mille järgi on märgatav nõudlus. Eelnevalt on mitmed tuntud hittooted nagu “Lipspõll”, “Velkur”, “Vaikusemurdja” jt. saanud hoo sisse just konkurssidest: “Väike Asi”, “Meeste Asi” või “Sellist kinki ma tahaksin”.

„Laste Asi“ sarjas kandideeriv toode/teenus peaks olema lastesõbralik, hariv, ergonoomiline, esteetiliselt nauditav ning kandma endas loodussäästlikkuse, praktilisuse ja pikaealisuse põhimõtteid.

Konkurss „Laste Asi” kutsub professionaale (disainerid, kunstnikud jt) looma laste ja lastevanemate vajadusest lähtuvaid lastesõbralikke teenuseid ja keskkonnasõbralikke tooteid, mis oleksid kergesti kasutatavad igapäevaelus, oleksid stiilsed ja kõrge esteetilise väärtusega.

Konkursile laekuvatest töödest tehtud valikut eksponeeritakse Solarises, meedias ning teistel näitustel. Tiražeeritud tooteid realiseeritakse soovi korral Eesti Disaini Maja kaudu.

Lisainfo ja tingimused