Konkurss: „Saksa kevad 2014“ reklaamikampaania

27. august, 2013

saksa kevadSaksa Kevad kutsub noorte disainerite meeskondi /veebidisainereid 1. oktoobrini 2013 esmaste disainiettepanekutega konkursile. Pärast kandideerimisaja lõppemist kutsutakse kolm kandidaati end lähemalt tutvustama ning konkursi võitja kuulutatakse välja oktoobri keskpaigas. Kogu kampaania valmimistähtaeg on märtsi algus 2014. Kampaania finantsraamistik on 3000 €.

OSALEMISTINGIMUSED

Otsitakse kergesti äratuntavat ja lihtsalt rakendatavat kampaaniat, mis muudab Saksa kevade nähtavaks ja kutsub programmist osa saama. Saksa kevad ühendab endas üritusi, mis toimuvad eri paigus, on mõeldud erinevatele sihtgruppidele ja hõlmavad laia teemade ringi.

1. Disain

 Kasutust peavad leidma järgmised, juba olemasolevad disainielemendid: kirjatüüp SAKSA KEVAD ja ringi sees asuv täht „ß“

 Visuaalne seos 2014. aasta partneriga, kelleks on Schleswig-Holsteini liidumaa

 Disaini rakendamine trükimaterjalide kujundamisel: plakat, roll-up, veebibänner, võimalusel ka flaier

Vt. : http://www.saksakevad.ee/press/2013-saksa-kevad-reklaamikampaania/

2. Veebilehekülje kujundus ja programmeerimine

 Lehekülje põhiosa on kergesti kasutatav ja sellel on ülevaatlik ürituste kalender

 Back-end peaks võimaldama ürituste info lihtsat sisestamist nii saksa kui eesti keeles ning seda erinevate kasutajate poolt, kellele annab vastavad õigused administraator.

 Tehniline tugi kogu projekti vältel (soovitatav on võimalus kasutada veebilehe põhistruktuuri kohandatud disainiga ka edaspidi).

3. Reklaamklipid

Seni on lisareklaamiks kasutatud üht teleklippi (20 sekundit) ja üht raadioklippi (20 sekundit).

SAKSA KEVAD (www.saksakevad.ee)

Saksamaa tutvustab end Eestis keskse üritustesarja, Saksa kevadega, mis toimub igal aastal tavapäraselt aprillis ja mais. Koos organisatsioonidega, kes toetavad Saksa ja Eesti poliitika-, ühiskonna-, majandus-, haridus- ja kultuurisuhteid, esitleme me üheskoos Saksamaad huvitava, loomingulise, kaasaegse ja mitmekülgse maana. Üritused hõlmavad nii kultuuri, keelt, majandust kui teadust ning peegeldavad Saksamaa mitmekesisust ja Saksamaa ja Eesti vahelisi suhteid. 2013. aastal korraldasime koos 42 partnerorganisatsiooniga üle 90 ürituse.

Kontakt: Brita Veimen (brita.veimen@diplo.de, tel. 627 5314)
Saksa saatkonna kultuuriosakond, Toom-Kuninga 11, 15048 Tallinn