Kuldmuna 2013 konkurss on avatud

07. märts, 2013

51ed745a-40ff-40f3-b491-53fab5654ad3Kuldmuna 2013 võistlusele on oodatud kandideerima agentuurid reklaami-, meedia-, digitaalse reklaami-, suhtekorralduse-  ja üritusturunduse vallas. Parimad ja silmapaistvamad lahendused saavad pärjatud kuld-, hõbe- ja pronksmunaga.

 

„Kuldmuna konkurss leiab tänavu aset juba 15. korda. Olgugi, et Kuldmuna on väljakujunenud traditsioonidega ning turunduskommunikatsiooni ettevõtetele juba hästi teada reeglistikuga võistlus, on tänavuse konkursi kõik juhendid eriala inimeste poolt range pilguga ülevaadatud ja mõnevõrra värskendatud,“  selgitas võistluse korraldaja Eesti Reklaamiagentuuride Liidu (ERAL) esindaja Jana Koppel.

Koppeli sõnul on Kuldmuna eesmärk hoida kõrget kvaliteeti ja tunnustada kõige tähelepanuväärsemaid töid, mitte kergekäeliselt auhindu jagada.

Auhinnasaajad kuulutatakse välja „Kuldmuna 2013“ galal 15. aprillil Tallinna Draamateatris. Lisainfo ja juhendid konkursi kohta leiab aadressil http://www.kuldmuna.ee  

Eesti Reklaamiagentuuride Liit korraldab konkurssi koostöös Eesti Üritusturunduse Liidu, Eesti Meediaagentuuride Liidu, Eesti Suhtekorraldajate Liidu ja digitaalturundajatega.