Kultuurikatel ärkab talveunest Tallinn Music Week’i showcase’iga

26. märts, 2012

kultuurikatelKultuurikatel jätkab Euroopa kultuuripealinna alustatud koostööd Tallinn Music Week’iga ja avab 30. märtsil esimest korda sel kevadel uksed, et kutsuda kuulama klubimuusika uusi tuuli nii kodu- kui välismaiste artistide esituses.


Kultuurikatel alustab tänavust aktiivset publikule suunatud tegevust uue showcase’iga Tallinn Music Week’i raames, mis tutvustab kahel korrusel elektroonilise klubimuusika põnevamaid suundumusi. Fookuses on Eesti vinüülile keskenduvad leibelid Pudru Kuul ja Emerald City. Pudru Kuulil ilmus just esimene singel Ajukaja feat Maria Minerva „Nii hea“ ja Emerald Cityl on lähiajal ilmumas OYT’i  viie looga EP. Lisaks on oma showcase’iga Kultuurikatlas esindatud vinüülikultuuri elus hoidev plaadipood Biit. Väliskülalistest astuvad üles DZA Peterburist ja Bendagram Soomest.

Tallinn Music Week sündis koos Euroopa kultuuripealinnaga ja on üks elujõulisemaid uusi kultuurisündmusi, mis ka peale kultuuripealinna aastat kogu Balti- ja Põhjamaade regiooni rikastama jääb. Seepärast on ainult loomulik, et kultuuripealinna jätkuorganisatsioon Kultuurikatel koostööd TMW-ga jätkab ja arendab.

Kultuurikatla tegevuse eesmärgiks on kultuurikeskkonna arendamine, mille hulka kuulub ka muusikaeksport ja sellel suunal jätkab Kultuurikatel Euroopa kultuuripealinna poolt alustatud tööd, mis kevadeti hakkab kulmineeruma TMW raames toimuva Kultuurikatla showcase’iga. Kultuurikatel ei ole ainult maja, vaid eelkõige Eesti loome arenduskeskus ja rahvusvaheliste arenduste koostööpartner, mis toetab värsket Eesti talenti koondades eri valdkondade aktiivsemad tegijad.

Tallinn Music Week’i festivaliprogrammi raames on Kultuurikatel oma katuse alla koondanud korraliku valiku rahvusvahelise profiiliga artiste, kelle karjääri ja tegevuste arendamisele paneb Kultuurikatla meeskond  aastaringselt õla alla. Kultuurikatla showcase’i kureerib Aivar Tõnso.

Kultuurikatla showcase’i esinejate ja täpse programmi kohta leiate infot www.Kultuurikatel.org, www.tallinnmusicweek.ee ja Kultuurikatla showcase’i Facebooki lehelt.

 

 

Lisainfo:

Aivar Tõnso

+372 56 2011 07

Aivar.Tonso@tallinn2011.ee