Kultuurikatla Aia filmiprogramm täna õhtul

17. juuli, 2013

Kolmapäeval, 17. juulil kell 19 linastuvad Kultuurikatla Aias Balti Filmi- ja Meediakooli tudengite lühifilmid “Oled see sina?”, “Renessanss” ning “ Cisco”. 

Moonika Siimetsa draama “Oled see sina?” keskmes on öö, mees ja hääl telefonis. Film tõi autorile Balti Filmi-ja Meediakooli 2013.aasta parima režissööri tiitli ning esindas Eestit HÖFF’i rahvusvahelisel lühifilmide konkursil. Peaosades Ott Kartau ja Liina Vahtrik.

Margus Raid’i tragikoomilise trilleri “Renessanss” keskmes on pankurist keskastmejuht, kes otsustab vastu võtta saatuse viimase väljakutse. Osatäitjateks Eesti näitlejad Janek Joost, Karin Rask, Emil Rutiku, Ott Kartau ja Henrik Kalmet. “Renessanss” kuulub ühtaegu Balti Filmi-ja Meediakooli “Best of BFM 2013” paremikku. 

Reino Aedmäe “Cisco” näol on tegemist tõelise vesterniga, märksõnadeks kõrb ja bandiit. Osades Taavi Eelmaa, Mihkel Kabel ja Marilin Kongo 

Filmiprojekt “Film paistab silma” toob igal kolmapäeval Kultuurikatla Aias huvilisteni tudengite lühifilmid. Tegemist on Tallinna Kultuurikatla ning Balti Filmi- ja Meediakooli koostööprojektiga, mida toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. 

Filmiprogramm Facebookis:

https://www.facebook.com/events/155247524664613/ 

Kultuurikatla Aed tänab oma toetajaid – aia- ja kodutarvete maaletoojat Fiskarsit ja Akzo Nobel Baltic ASi, kelle toetusel saadud töövahenditega aeda korrastame.

Kultuurikatla Aed on avatud iga päev, aadressil Kalasadama 6, Tallinn.

https://www.facebook.com/KultuurikatlaAed?fref=ts