Kultuurikatla Aia nädalalõpuprogramm annab hoo sisse mitmele uuele sündmusele

03. juuli, 2013

kultuurikatelNädalalõpul täidavad Kultuurikatla Aia Kalamaja Baltica festivali sündmused. Uue teatriprojekti toovad vaatajateni äsja diplomeeritud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia näitleja ja lavastaja – Imre Õunapuu ja Siim Maaten. Nädalavahetusse teeb sissejuhatuse elektroonilise muusika sündmus “Abstraktsioonide ÖÖ ”.

Laupäeval, 6. juulil toimuvad Kultuurikatla Aias folkloorifestivali Kalamaja Baltica sündmused. Kohvikus Kanala esitletakse  just sel, ja ainult sel päeval Armeenia kunstniku Ašot Jegikjan’i töid, mis on inspireeritud Eesti pärimuskultuurist. Festivalipäeva avab vestlusring “Mõtteõu”, järgnevad pilli- ja laulumänguõpitoad. Kell 17 saab Aiast alguse pärandiretk Kalamaja ajaloolistele radadele. Festivaliõhtu lõpetab Aias toimuv filminurk. 

Laupäeval kella 12st ootame Kultuurikatla Aeda kõiki rattahuvilisi. Aias tegutsev Velonaut teeb Jalgratta Akadeemia sarjas rattaparanduse ja tuunimise töötoa, kuhu ootame kõiki meisterdamis- ja velohuvilisi.

Õhtul esietendub Aia black boxis teatriprojekt “Lohetapp ”. Autorite Riismaa ja Rooste loomingule annavad lavaelu Siim Maaten ja Imre Õunapuu. Lavastus, kus kaks meest ei vaata seekord lootusrikkalt tulevikku, vaid elavad elu keskel ning vaatavad lohele otse silma. Igaüks peab kohtuma oma lohega.
 
Kultuurikatla Aias on avatud kohvik Kanala.

Kultuurikatla Aed on avatud iga päev kell 10–23, aadressil Kalasadama 6, Tallinn.
Sündmustekalender Kultuurikatla kodulehel ja Facebookis.