Kultuurikatla Aia suvine programm läheb täna lahti von Krahli etendusega „13“

29. mai, 2013

kultuurikatelVon Krahli teatri noortelavastus „13“, mis juba eelmisel suvel Kultuurikatla Aias esietendus, naaseb alates tänasest üheteistkümneks õhtuks. Merle Karusoo legendaarsest lavastusest „Olen kolmeteistkümne aastane“ inspireeritud tõsielulise komöödia aluseks on tänapäeva Eesti teismeliste lood. Etendused algavad kell 18 ning on tasuta, kuid von Krahli trupp soovitab registreeruda aadressil kersti@vonkrahl.ee

 

Täna toimub Kultuurikatla Aias tegevusi ka noorematele lastele hooaja esimeses Lustikute töötoas, mille aluseks on üks muinasjutt ning läbi loominguliste ülesannete, mängude, joonistamise, meisterdamise, kehakasutuse, hääle, pillimängu valmib kohtumise lõpuks pisike etendus. Töötoa algus kell 17.

Laupäevast läheb lahti Kultuurikatla Aia turuhooaeg. 1. juunil toimub kordumatu Kirbuturu Festival, kuhu on oodatud kõik huvilised oma riidekappi uuendama kui ka tühjendama. Oma loomingut esitlevad ka noored taaskasutusdisainerid ning muusikud Greta Liisa Grünberg ja Kristin Västra, Polonium, Vesi päästab (Harald Soosalu, Karl Silvar Alemaa ja Karl Tammaru). Avatud on ka Uuskasutuskeskuse annetuspunkt.

Kirbuturu festivaliga samaaegselt avab oma väravad Kultuurikatla Aias igal laupäeval toimuv turg, mille märksõnadeks on värske, tervislik, loodussõbralik ning innovaatiline. Kultuurikatla Aia turu soov on tutvustada Eesti väiketootjaid toredas õhkkonnas.

Kirbuturu festival algab kell 10 ning päeva jooksul astuvad üles ka noored muusikudGreta Liisa Grünberg ja Kristin Västra, Polonium, Vesi päästab (Harald Soosalu, Karl Silvar Alemaa ja Karl Tammaru). Müügi- ja osalussoovist andke teada aadressil katlaaed@kultuurikatel.ee

Aia igalaupäevane turg on avatud kuni kella 15ni.

Aias on avatud kohvik Kanala.

Kultuurikatla Aed tänab oma toetajaid – aia- ja kodutarvete maaletoojat Fiskarsit ja Akzo Nobel Baltic ASi, kelle toetusel saadud töövahenditega aeda korrastame.

Kultuurikatla Aed on avatud iga päev kell 10–23, aadressil Kalasadama 6, Tallinn.

Sündmustekalender Kultuurikatla kodulehel ja Facebookis.