Kultuurikatla ettevõtlusmängus jagatakse rohkelt praktilisi nõuandeid

21. mai, 2014

kultuurikatel27. mai alustab Kultuurikatel koostöös Capacity kooliga 100 päevase ettevõtlusmänguga, et arendada mängu abil loovideed elujõuliseks. Mängu edu võti peitub aga osalejate mõtteviisi ja harjumuste muutmises.

Ettevõtlusmängu peamine eesmärk on muuta  hoiakuid ja harjumusi, et loov- või äriidee edasiarendamine ei jääks takistuste kiuste teostamata. Soovime aidata inimestel selgusele jõuda, mida nad soovivad ning kuidas soovitut saavutada. 

Ettevõtlusmängu käigus kohtutakse iga nädal, et rääkida olulistel teemadel, mis mängus osalejat samm-sammult edasi viib. Räägitakse ja rakendatakse praktilisi ülesandeid teemadel distsipliin, ajajuhtimine, eesmärkide püstitamine, harjumused, projektijuhtimine, motivatsioon, hirmud, emotsionaalse seisundi jälgimine, meeskonnatöö ning ettevõtlusega seotud teemad nagu finantsplaneerimine, turundus jne. 

Ettevõtlusmänguga on oodatud liituma kõik huvilised, kellel on loov- või äriidee, kuid kes ei ole selle realiseerimiseni veel jõudnud. Samuti on oodatud kõik need, kes on oma idee teostamisega juba alustanud, kuid vajavad lisatuge ja motiveerimist, et jõulisel sammul edasi liikuda.

Ettevõtlusmängu üheks reegliks on iga osaleja 15 eurone iganädalane motivatsioonipanus “panka”. Pangast raha tagasisaamine ei ole keeruline, kuid see eeldab reeglite täitmist ja kokkulepetest kinni pidamist. Panka kogunenud motivatsioonipanused saab endale mängu võitja, kes on julgenud vastu võtta väljakutse enda unistus 100 päevaga ellu viia.  Mängu võitja selgitab žürii ning valiku tegemisel arvestatakse iga osaleja saavutusi. 

Ettevõtlusmängu 100 päeva tasu on 360 eurot või 120 eurot makstes kolmes osas

Ettevõtlusmängu juhendavad Capacity kooli koolituskeskuse juhataja Tatjana Moroz  ja Kultuurikatla ettevõtlusprogrammi projektijuht Kira Mel.

Lisainfo Kultuurikatla lehel: 

http://www.kultuurikatel.ee/kultuurikatel_stardib_ambitsioonika_ettev 

 

Registreerimine Capacity kooli lehel:

http://www.capacity.ee/mang-100-paeva/ 

http://www.capacity.ee/ru/mang-100-paeva/ 

 

Kultuurikatla tegevusi kaasrahastab Tallinna linn ning EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond.