kultuur.info toob kultuurisündmused huvilistele lähemale!

26. september, 2014

Üle kümneaastase ajalooga kultuur.info kalender kajastab nii suuremates kui ka väiksemates paikades toimuvaid kultuurisündmusi kogu nende mitmekesisuses. Kultuurihuvilisteni tuuakse nii klassikalise muusika kui ka punkkontserdid, näitused, festivalid, etendused, pärimushommikud, kirjandusõhtud, filmilinastused, loodusretked, laadad, konverentsid, loengud jpm, mida kõike täiendab ülevaade Eesti kultuurisündmustest välismaal. 

Alates tänasest, 26. septembrist 2014 on kõigil võimalik liituda kultuur.info personaalse uudiskirjaga, mis vahendab iga kultuurihuvilise e-posti aadressile just talle huvipakkuvate sündmuste info. 

„Kultuur.info alustas juba 13 aastat tagasi ning sellest ajast alates on nii kultuur kui veeb pöördumatult muutunud. Meie eesmärk oli luua lihtsa süsteemiga veebiplatvorm, kus igaüks saaks kiirelt ja täpselt leida huviväärse sündmuse,“ räägib Eesti Instituudi juht Karlo Funk. „Et kultuur.info veelgi käepärasemaks muuta, oleme loonud uudiskirja, mis võimaldab tellida e-mailile sündmusinfot just kasutajat huvitava valdkonna kohta,“ lisab ta.

Uudiskirjaga saab liituda siin –http://kultuur.info/telli_uudiskiri/.

Liitumisel tuleb valida endale huvipakkuvad sündmused, uudiskirja saamise sagedus ja sisestada oma e-posti aadress, millele on soov uudiskirja saada.

Iganädalased sündmused jõuavad tellija e-postkasti pühapäeva hilisöösel ja igakuised sündmused kuu esimese päeva varahommikul.