Kutse EASi tootearenduse programmi

07. mai, 2018

EAS kutsub teid osalema EASi Tootearenduse meistriklassis, mille selle aasta viimane grupp alustab 27. septembril.

Tootearenduse meistriklassis aitavad Eesti ja Taani parimad tootearenduseksperdid sinu ettevõttel arendada uusi edukaid tooteid ja teenuseid. Meistriklassi on oodatud nii ettevõtted, kes soovivad arendada uut toodet või teenust kui ka need, kes alles otsivad uusi tootearendusideid.

“Programmi eesmärk on tekitada uusi mõtteid ja võimalusi toodete/teenuste arendamiseks, vastastikku õppida programmis osalevate ettevõtete kogemustest ning õppida kasutama kaasaegseid tootearenduse metoodikaid,” selgitas Martin Pärn, koolitusprogrammi juht ja  tootedisainer.

Meistriklassi koolitajad ja mentorid on Martin Pärn, Priit Karjus, Kaarel Mikkin, Martin Pråme Malmqvist ja Anders B. Kiertzner Taanist Attention Group’ist jt.

Sügisene grupp alustab 27.09. Programm on põhjalik – 9 koolituspäeva + 30 h mentorlust ja kestab ca 7 kuud. Selle ajaga jõuab palju ära teha.

Programmi saab kandideerida kuni 15. juunini.

Registreerumisankeedi leiate siit

Lisainfoga saab tutvuda siin

Meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat ettevõttest) on 1900€+km. Programmi ülejäänud maksumuse summas 10 950 eurot katab Euroopa Regionaalarengu Fond.

EASi partneriteks ja meistriklassi läbiviijateks on Eesti Disainikeskus MTÜ ja BDA Consulting OÜ.

Palun andke märku, kui soovite lisainfot või meeldetuletust kandideerimise tähtaja osas.

Heade soovidega,

Eesti Disainikeskus:

Ergo Neeme

tootearendus@disainikeskus.ee

5102 092