KUTSE: Liitu Loov Eesti 8-kuulise veebipõhise arendusprogrammiga PESA!

17. oktoober, 2017

Loov Eesti kutsub liituma ainulaadse veebipõhise arendusprogrammiga PESA, mille vahendusel saab loomeettevõtja tuge oma idee arendamiseks.

Koostöös Eesti juhtivate konsultantidega vormitakse ideest läbilöögivõimeline toode või teenus. Just PESA-st on saanud alguse oma tähelennu mitmed edukad loomeettevõtted, kes tänaseks tegutsevad juba ka välisturgudel. Palume kutset jagada. Aitäh! 

LIITU SIIN

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud, millest 80% läbitakse veebis. Sinna on võimalik pääseda kuni 20 ettevõttel. Inkubatsiooni lõpuks seatakse siht 50% tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte. 2017/2018 aasta programmi oodatakse taotlusi kuni 20. oktoobrini.

Professionaalsed koolitajad Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Neitsijärve Loovusait), tootedisainer Sixten Heidmets ning personaalsed ärimentorid nõustavad ja suunavad toote/teenuse arendamist, üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte. PESA keskkonda on koondatud info ettevõtlusest, tootearendusest, investeeringutest ja eksportturgudest ning selle teenused on keskkonnaga liitunutele turuhinnast soodsamad.

Lisainfot PESA kohta leiad siit – https://pesa.looveesti.ee/

Vaata PESA vilistlaste lugusid siit – http://www.looveesti.ee/avaldati-labiloige-pesa-vilistlaste-lugudest-aastatel-2011-2016/