Kutse osalema Eesti Fotokunstimessil

15. juuli, 2014

Fotokunstnike Ühendus, Tallinna Fotokuu ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus kutsuvad kõiki fotokunstnikke ja kaamerapõhiste kunstidega tegelevaid kunstnikke osalema Eesti Fotokunstimessil 2. – 5. oktoobril 2014 Telliskivi Loomelinnakus.

Tänavu juba viiendat korda toimuva messi eesmärgiks on tutvustada laiale publikule Eesti kunstnike värsket loomingut, populariseerida kaasaegse kunsti kogumist ning edendada kohalikku kunstiturgu. 

Esimest on võimalus messil osalema kandideerida kõigil tegutsevatel kunstnikel ja fotograafiel, valiku teeb rahvusvaheline zhürii.

Eesti Fotokunstimessil osalemine on kunstnikele ainulaadne võimalus tutvustada ja müüa oma loomingut galeristidele, kuraatoritele, kogujatele ja laiale publikule. Messi korraldajaks on Fotokunstnike Ühendus (FOKU) ja koostööpartneriks Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus (EKKA).

Taotluste esitamise tähtaeg on 30. juuli 2014 kl 24.00

Osalemise tingimused

1. Ootame osalema kõiki fotokunstnikke ja teisi kunstnikke, kes kasutavad oma tööde loomisel kaamerapõhiseid tehnikaid.

2. Osalemiseks palume täita taotlusvorm, mille saab täita siin . Täidetud taotlusvorm koos messil eksponeeritavate tööde näidistega (fotod) ning CVga palume saata e-maili aadressil info@foku.ee. Palume saata taotlus ja lisamaterjalid e-posti manuses ühte zip folderisse pakitud pdf ja/või jpg failidena.

Taotlus loetakse esitatuks, kui see sisaldab:

1. taotlusvorm, kus täidetud on kõik väljad;

2. pildimaterjal eksponeeritavate tööde kohta;

3. CV. 

Tagamaks kunstilist kvaliteeti vaatab taotlused läbi rahvusvaheline zhürii. Seepärast palume esitada taotlused inglise keeles. Palume hoolitseda, et kunstniku tutvustus, teoste kirjeldus ning visuaalne materjal, mida soovitakse messil eksponeerida, oleks ülevaatlik ja põhjalik.   

3. Eesti Fotokunstimessil osalemise palume maksta sümboolne osalustasu – 15 eurot Fotokunstnike Ühenduse liikmetele ning 25 eurot mitteliikmetele. Osalustasu palume maksta vaid jaatava vastuse korral hiljemalt 31. augustiks 2014. 

Zhürii otsusest teatame hiljemalt 13. augustil 2014 kõigile kunstnikele, kes esitasid osalemistaotlused ja lisamaterjalid tähtaegselt.

Küsimuste ja ettepanekute korral kirjutage info@foku.ee