KUTSE praktilisse töötuppa „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua.“

09. märts, 2016

Loov Eesti+ Maa kutsub omavalitsustegelasi, ettevõtjaid ning kohaliku elu edendajaid  praktilisse töötuppa „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua.“

Praktiline töötuba koostööst, teenuste arendamisest ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmisest toimub 15. aprillil  kell 10-15.00 Tartus

REGISTREERU SIIN

„Riigireformi ja ühinemiste keerises on oluline vaadelda, kuidas kohalik elu saaks uue hingamise. Hea aeg on kõik teenused värske pilguga üle vaadata, et ettevõtlus areneks ning kohalikud  inimesed oleksid rahul,“ ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Piirkondade arengut ja ettevõtluskeskkonda kommenteerib hr Margus Masing, Swedbank AS Lõuna-Eesti regiooni direktor.

Praktilise töötoa fookuses on koostöö, teenuste arendamine ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmine.

Töötoa läbiviija on teenusedisainer Markko Karu. Mõtleme koos, mida ühinemine kaasa tooks. Anname praktilised tööriistad, kuidas analüüsida hetkeolukorda ja arendada kohalikke teenuseid  ning tekitada motivatsiooni elukeskkonna ühiseks parendamiseks. Soovime ju elada seal, kus endal hea olla ja külalistel põnev tulla. Oluline on     ettevõtlusvõimaluste äratundmine ja kasvuraskuste ületamine.

  • Ettevõtlusvõimaluste äratundmine ja kasvuraskuste ületamine
  • Kuidas hoida inimesi lahkumast ja pakkuda neile huvitavaid võimalusi?
  • Mida vajab külaline, et kohalikke vaatamisväärsusi vaatama tulla?

Tegijad toovad eripalgelisi näiteid Eestist ning Pärtel-Peeter Pere jagab Rootsi kogemusi Örebro linna näitel.

Pärast töötuba teavad osalejad, millised eelarvamused meid kammitsevad, kuidas organiseerida avalikke teenuseid kasutajast lähtuvalt  ja leida lahendusi, mille õnnestumiseks on oluline osapoolte koostöö.