Läbi aegade suurim Inseneride Moeshow 2013

09. aprill, 2013

moeshow 2012 kerli-helen 07Tallinna Tehnikaülikool ja Tallinna Tehnikakõrgkool esitlevad: INSENERIDE MOESHOW 2013 toimub sellel neljapäeval, 11. aprillil kell 20:00 TTÜ Tudengimajas  Juba viiendat aastat toimuv Inseneride moeshow tõotab tulla läbi aegade suurim: lavale jõuab 21 noort disainerit, 18 kollektsiooni ja üle 60 eesti modelli. Selle aastane teema „Minu teine mina“ annab võimaluse moeloojatel olla loominguline ning paljastada teisi külgi endas.

Eelmise aasta žürii sõnul saab paljud kollektsioonid kohe müüki panna, sest kvaliteet on väga kõrge. Ka selle aasta osaleja Anneliis nokitseb veel hoolega, et anda viimane lihv ja võimalikult kõrge kvaliteet oma kollektsioonile: „Teistel osalejatel on palju kihvte ideid, seega konkurents on tulemas väga tihe.“

Parimad kollektsioonid selgitab välja auväärne žürii koosseisus: moelooja Katrin Kuldma, ehtekunstnik Tanel Veenre, moeblogija Merily Leis ning moetoimetaja Aljona Sokolovskaja ajakirjast MOOD. Välja selgitatakse ka publikulemmik.

Pärast show’d Tudengimajas on võimalik tähistada koos korraldajatega sünnipäeva pidu hubasel Pööningul koos tordi ja klaasikese kihisevaga.

Pilet eelmüügist 3€ ja kohapealt 5€
Sissepääs afterparty’le* 4€
*moeshow piletiga sissepääs tasuta

Galerii eelmise aasta show’st>>

Foto: © TTÜ Fotoklubi / Kerli-Helen Oissar 2012