Läheneb EAS ja BDA uue tootearenduse arenguprogrammi täheaeg

10. veebruar, 2014

eas varviline logo all nurgasEAS koostöös BDA Consultinguga kutsub teid osalema uues Eesti eksportivatele tootmisettevõtetele suunatud arenguprogrammis „EAS Tootearenduse meistriklass – IT võimalused tootearenduses“. Kandideerida saab 14. veebruarini.

 

Programm annab lisateadmisi, millised on tootmisettevõtete võimalused lisatoodete ja -teenuste arendamisel ja pakkumisel ning kuidas seda kaasaegse IT võimalusi kasutades teha. Vastused saavad küsimused, kuidas uuendusi organisatsioonis ellu viia ja kuidas uuendatud teenuste või toodete pakkumine muudab organisatsiooni ärimudelit. Lisaks jagavad koolitajad kogemusi, kuidas kliente tootearendusse kaasata, kuidas odavalt prototüüpida ja uusi arendusi testida ning kuidas koostada IT arenduseks lähteülesannet nii, et kõik osapooled sellest ühte moodi aru saaksid. 

EAS-i poolt ellu kutsutud pilootprogramm koosneb kahest kahepäevasest koolitustsüklist, ettevõtete külastuspäevadest ning arendusprojektide elluviimisest coachide abil.

Arenguprogrammi viivad läbi hinnatud koolitajad ja coachid Markko Karu, Jari Kukkonen, Yrjö Ojasaar, Janek Metsallik ja Heidi Kakko.

Programmis on võimalik osaleda kuni 10 ettevõttel. Ühest ettevõttest on osalema oodatud minimaalselt kaks ja maksimaalselt viis ettevõttega seotud inimest, sh ettevõtte juht, keskastmejuht või juhatuse liige. Kaasata võib ka ettevõtte väliseid koostööpartnereid.

Maksumus ühe ettevõtte kohta on 500 eurot (koos KMga).

Registreerumine kestab kuni 14. veebruarini ja lisainfot nii programmi kui ja ajakava kohta saab EAS-i kodulehelt – http://www.eas.ee/et/ettevotjale/innovatsioon/tootearenduse-meistriklass

Programmi tutvustava video leiate siit – http://www.youtube.com/watch?v=MJ3NJcZtEd8&feature=youtu.be

Lisainfot annab ja küsimustele vastab:

Eve Rand

Projektijuht
BDA Consulting OÜ

Eve.Rand@bda.ee
www.bda.ee