Liitu ettevõtlusinkubaatoriga!

18. jaanuar, 2010
Sul on äriidee, kuid napib teadmisi selle elluviimiseks? Tule ettevõtlusinkubaatorisse!

Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA) avas 2010. aasta kevadise inkubatsiooniteenuste taotluste vooru.

Liitumistaotlusi esitama on oodatud kõik, kes on huvitatud oma ettevõtte loomisest ja ettevõtlusinkubaatori toest. Taotlemiseks tuleb täita ankeet, mille leiab ESA kodulehelt www.esa.ee/taotlus.

Laekunud taotlused vaatab läbi komisjon, kes analüüsib äriidee turuvalmidust ja kasvu­potentsiaali. Sellele järgneb kahekuuline eelinkubatsiooni koolitus, mille käigus omandatakse ettevõtlusalased baasteadmised ning valmib äriidee põhjal rakendatav äriplaan. Õppetsükkel lõpeb äriplaani kaitsmisega, mille eduka läbimise korral omistatakse ettevõttele inkubaatori ettevõtte staatus. Mida see Sulle annab? Inkubatsiooniteenuse hulka kuulub ärialane nõustamine, abi projektide ja taotluste koostamisel, võimalus osaleda koolitustel, abi koostööpartnerite leidmisel jpm.

Taotluste esitamise tähtaeg on 4. veebruar 2010 kell 14. Taotlusi saab esitada tööpäevadel kl 9-16 Kopli ettevõtlusinkubaatorisse, Ülemiste ettevõtlusinkubaatorisse ja Loomeinkubaatorisse, samuti digitaalallkirjaga varustatult e-posti aadressile info@esa.ee.

Soovid saada lisainfot? Võta ühendust tel 683 7940, info@esa.ee.

NB! 26. jaanuaril on kõigis ESA ettevõtlusinkubaatorites avatud uste päev. Huvilistel on võimalik tutvuda inkubaatori ruumide ja pakutavate teenustega ning osa võtta ettevõtlusseminarist “Ideest ettevõtteni”. Seminari algusajad:

kl 10 Kopli ettevõtlusinkubaatoris (aadressil Kopli 98)

kl 13 Ülemiste ettevõtlusinkubaatoris (aadressil Suur-Sõjamäe 10a)

kl 16 Loomeinkubaatoris (aadressil Veerenni 24C (Baltika Kvartalis))

Lisainfo tel 683 7940, info@esa.ee

 

Loe lisa siit

 

Juta Teller
Turundusjuht
Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA)
mob 516 4119
tel 683 7942
skype: juta.teller
juta@esa.ee / www.esa.ee