Liitu uue reklaamiklubiga V24

27. veebruar, 2012
V24Uus reklaamiklubi V24 kutsub noori andekaid talente klubisse, mida korraldavad Eesti tuntumad reklaamitegelased nagu Age, Division, Tank, Orangetime ja Pingpong Marketing.

V24 on klubi, kus saavad kokku reklaamihuvilised noored ja Eesti juhtivate reklaamiagentuuride ning reklaamindusega seotud firmade juhid. See on hea võimalus noortel ja veel tundmatutel saada jalg vahele reklaamimaailma, tutvuda potentsiaalsete tööandjatega ja panna enda teadmised proovile.
Selleks, et osaleda esimesel klubi üritusel, peavad noored registreerima end www.v24.ee virtuaalkeskkonda 6. märtsiks. Registreerumine ja üritusest osa võtmine on tasuta!
Registreerudes seal, saavad osalejad enda esimese ülesande, mida lahendada. Ülesande de-briif toimub 7. märtsil kell 18:00 Baltika Kvartali majas, mis asub aadressil Veerenni 24. Seal seletatakse ära mida täpselt tudegitelt oodatakse ning millal on töö esitamise tähtaeg. Samuti moodustavad tudengid kohapeal kahese tiimi, kus üks oskab visualiseerida ning teine kirjutada.
Parim tiim sõidab Cannes’i reklaamifestivalile. Lisamotivaatoriks on oht jääda silma ja saada reaalne töökoht parimate reklaamiagentuuride
seas. Rohkem infot saab V24 Facebooki lehelt või kodulehelt: