Loovettevõtjad- käige ideid välja!

01. aprill, 2011

altLoov Eesti kutsub loomeinimesi/loomeettevõtjaid üles – andke meile teada 6.aprilliks, millised tehnilised lahendused teie elu lihtsamaks võiks teha!

Teame, et probleeme on nähtavasti finantside haldamisega ning erinevate turunduslahendustega. Kindlasti olete ise tulnud mõtte peale „oleks vaid selline tehniline lahedus olemas, saaks asja palju kergemalt tehtud!“ Nüüd kutsumegi teid üles säärased mõtted välja ütlema, sest järgmisel Garage 48 üritusel saab ehk mõni mõte reaalsuseks.

15-17. aprillil toimub Tallinnas “hullumeelne ja unetu” Garage48 nädalavahetus. See on üritus julgetele ja aktiivsetele, kes soovivad ühe nädalavahetusega jõuda ideest töötava prototüübi või teenuseni. Garage48 kutsub kokku graafilised disainerid,veebiarendajad,tarkvaraarendajad, mobiilsete rakenduste arendajad ja äriinimesed, kes meeskondadena ideid (ja miks mitte just Sinu oma) realiseerima hakkavad.

Ootame teie ideede lühikirjeldusi 5.aprilliks. Kaks parima idee autorit saavad võimaluse osaleda tasuta Garage48 üritusel! (vaata www.garage48.org, pilet 23 EUR).

Küsi lisa helen@looveesti.ee See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , +372 502 2757

Teeme elu lihtsamaks!

Sinu, Loov Eesti