Loe 13. mail toimunud E-Poe platvormi Etsy koolitusest

17. mai, 2017

13.mail avanes Ida-Virumaa loovisikutel, käsitöölistel ja disaineritel võimalus osaleda Etsy e-poe platvormi koolitusel MTÜ Ida-Viru Loomemajanduskeskuse eestvedamisel.

E-pood Etsy on suurepäraselt toimiv platvorm jõuddmaks oma toodetega kogu Eesti turule, kuid eelkõige välisturule. Kahjuks on see platvorm olnud seni vähe kasutuses, kuna puudusid vajalikud oskused. Õnneks see sai nüüd lahendatud! Koolituse viis läbi suurepärase brändi Nordic Polly eestvedaja Barbara Lehtna. Eelkõige oli see Etsy põhimõtete tundma õppimine ja kuidas seda keskkonda parimal viisil kasutada enda kasuks. Koolitusel omandati peale tehniliste oskuste ka brändi loomise ja internetis müümise põhimõtted. Lisaks jagas Barbara oma kogemusi, kuidas kasutada lihtsaid nippe, et oma tooteid otsingumootoris paremini esile tõsta.

Suur osa koolitusest kulus ka fotograafiale. Kinnitust sai see, et ilma hea fotota ei müü ühtegi toodet. Kõik osalejad said katsetada erinevaid variante, kuidas just nende toode kõige paremini müüks. Suureks abiks oli selle juures TTÜ Virumaa Kolledži fotolabor.

Koolituse lõpuks valmis kõikidel enda e-pood, mida iseseivalt täiendatakse ja kujundatakse, sest tehnilised oskused ja innustus on nüüd olemas. 6 põnevat e-poodi Etsy’s ootavad avastamist!