Loome Äri koolituse 3. päev: Eduka äri alus on toimiv ärimudel

19. aprill, 2010

“Eduka äri alus on toimiv ärimudel “
LOOME ÄRI koolituse 3. päev: ÄRI, Indrek Maripuu (14. aprill 2010)
Koolituse fookuses oli seekord äriloovus, ettevõtte ärimudel ja unikaalse positsiooni otsimine.
Maailm meie ümber muutub iga päev ning see mõjutab ka meie igapäevast tegevust. Kas igal ajahetkel on vaja meeleheitlikult uuendusi otsida ja kasutusele võtta või saab ka muud moodi edukat äri teha?

Eduka äri alus on toimiv ärimudel. Igal ettevõtjal tuleb läbi mõelda, mis on tema firma poolt kliendile pakutav väärtus, millistele sihtrühmadele ta selle pakkumise suunab, milliseid müügikanaleid ja kliendisuhete juhtimise põhimõtteid ta kasutab või plaanib kasutama hakata ning milliseid ressursse ja partnereid on selle väärtuse loomiseks vaja.

Üks lihtne viis on selleks kasutada Alex Ostenwalderi ärimudeli kirjeldamise meetodit http://www.slideshare.net/Alex.Osterwalder/business-model-innovation-matter.

Järgmistel kolmapäevadel, 28. aprillil ja 5. mail toimuvad koolitused teemal KÜBARATRIKID, mis annavad loomeinimesele mõtteainet ja näpunäiteid, kuidas oma toodet edukalt müüa.

NB! Veel on võimalik registreeruda LOOME ÄRI koolitusmoodulile: KÜBARATRIKID

Aeg: Kolmapäeval, 28. aprillil ja 5. mail kell 10:00-17:15
Koht: Loomeinkubaator, Veerenni 24C (Baltika Kvartal) III korrus

Teema
: Tootearendus, turundus ja müük on äri toimimisel esmatähtsad. Hea toode ilma turunduse ja müügita jääbki riiulisse tolmu koguma. Üle 15-aastase kogemusega loomemajandusvaldkonna turundusjuht Anu-Mall Naarits räägib, kuidas oma toodet kõige paremini müüa..

Koolitajast: Anu-Mall Naarits on OÜ Turundusproff turunduskonsultant ja koolitaja. Anu on juhtinud turundust Baltikas, Radiolinjas, Eesti Kindlustuses ning konsulteerinud paljusid ettevõtteid turundusteemadel. Koolitajana on Anu tegelenud alates 1997. aastast, olles koolitanud nii üliõpilasi kui ettevõtjaid erinevates õppeasutustes. Anu on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat, lõpetanud aga Stockholmi Ülikooli ärijuhtimise alal.

NB! Võimalik on osaleda LOOME ÄRI koolitusel üksikute moodulite kaupa. Ühe päeva hind 595 krooni + km.
Info ja registreerumine: mob 513 5447 (Liivi Kumari),
liivi@esa.ee

Vaata lisaks http://www.esa.ee/loomeari

Koolituse korraldajad: ESA Loomeinkubaator, Eesti Disainikeskus, BDA Consulting