Loome Äri koolituse 4. päev: Klienti tuleb tunda mansetinööpideni

03. mai, 2010

koolitus 28.04Turunduse kübaratrikkide esimese päeva koolitus näitas, et oma klienti tuleb teada mansetinööpideni, et osata talle õigesti turundada. Klientide määratlemine soo ja vanuse järgi ei ole piisav, klient peab olema nii tuttav, et ta tänaval otsa vaadates ära tuntakse – pikkuse, kübara või kingade järgi. Palju tähelepanu pöörati sortimendi ja toote riskide lahtimõtestamisele. Oluline on oma meeles täpselt teada, mis hooajal milliseid kaupu müüa ja kuidas sortimendiga kliente võita. Osalejad joonistasid  maatrikseid nii, et igaühel tekkis pilt sellest, kuidas oma sortimenti kujundada ja kuidas hinnastamise nippe enda kasuks tööle panna. Hinge kinnivõtvad tooted – see oli märksõna, mis ahhaa!-elamuse tekitas. 

NB! Veel on võimalik registreeruda LOOME ÄRI koolitusmooduli KÜBARATRIKID teisele koolituspäevale, mis leiab aset juba sel kolmapäeval, 5. mail.

Aeg: Kolmapäeval, 5. mail kell 10:00-17:15
Koht: Loomeinkubaator, Veerenni 24C (Baltika Kvartal) III korrus

Teema
: Üle 15-aastase kogemusega loomemajandusvaldkonna turundusjuht Anu-Mall Naarits jagab näpunäiteid, kuidas oma toodet kõige paremini müüa. Oma kogemustest räägivad tegutsevad loomeettevõtted Brand Manual, Tolm Stuudio ja Harrieti Stuudio.

Koolitajast: Anu-Mall Naarits on OÜ Turundusproff turunduskonsultant ja koolitaja. Anu on juhtinud turundust Baltikas, Radiolinjas, Eesti Kindlustuses ning konsulteerinud paljusid ettevõtteid turundusteemadel. Koolitajana on Anu tegelenud alates 1997. aastast, olles koolitanud nii üliõpilasi kui ettevõtjaid erinevates õppeasutustes. Anu on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat, lõpetanud aga Stockholmi Ülikooli ärijuhtimise alal.

NB! Võimalik on osaleda LOOME ÄRI koolitusel üksikute moodulite kaupa. Ühe päeva hind 595 krooni + km.
Info ja registreerumine: mob 513 5447 (Liivi Kumari),
liivi@esa.ee

Vaata lisaks http://www.esa.ee/loomeari

Koolituse korraldajad: ESA Loomeinkubaator, Eesti Disainikeskus, BDA Consulting

 

Juta Teller
Turundusjuht
Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA)
mob 516 4119
tel 604 0603
skype: juta.teller
juta@esa.ee / www.esa.ee