LoomeBoson aitab loomeettevõtjatel äri arendada

23. mai, 2013

Loomeinkubaator 1Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on loonud spetsiaalse teenusepaketi loomeettevõtjatele, kel soov läbi inkubaatori ühistegevuste ja kontaktvõrgustiku äritegevust arendada, olla kursis erinevate sündmustega ning neist ka aktiivselt osa võtta.

 

LoomeBosoni pakett võimaldab aktiivselt kaasa lüüa Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite tegevustes inkubatsioonilepingut sõlmimata. Kõik on kasulik ja samas lihtne.

LoomeBosoni paketiga on võimalik liituda nii kvartaliks, 6 kuuks kui ka terveks aastaks. Liikmestaatusega kaasnevad  ettevõtlusalased konsultatsioonid, sh nii finants-, turundus- kui ka juhtimisteemalised nõustamised. Lisaks on võimalus osaleda ühisturundusprojektides, üürida eelisjärjekorras stuudioruume, osaleda soodushinnaga erinevatel tasulistel koolitustel, seminaridel ja töötubades.

“Kahtlemata on üheks kõige olulisemaks väärtuseks kontaktvõrgustik, mille tekkele  LoomeBoson kaasa aitab,” kinnitab Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite loomejuht Maarja Pehk. Ühiste ürituste ja ettevõtmiste käigus on võimalik tutvuda ja koostööd arendada nii inkubantidega, teiste LoomeBoson’i liikmetega kui ka partneritega välisturgudel. Moevaldkonna ettevõtjatele on boonuseks soodustingimustel osalemine showruumis ZERO°. Ning erinevalt inkubatsioonilepingu sõlminutest pole LoomeBosoni ettevõtjatel kvartaliaruannete esitamise kohustust.

Rohkem informatsiooni uue teenusepaketi kohta saab lugeda Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite kodulehelt: inkubaator.tallinn.ee/teenused/loomeboson või kirjutades e-aadressile info@inkubaator.ee