Loomeinkubaatoris toimub 9.-10. detsembril Eesti disaini stuudiomüük

05. detsember, 2011

alt9.-10. detsembril on põhjust seada sammud Baltika Kvartalis asuvasse Loomeinkubaatorisse, kus toimub jõulueelne eesti disaini stuudiomüük. Oma stuudiote uksed avavad huvilistele Loomeinkubaatoris tegutsevad moedisainerid Liina Stein, Kalle Aasamäe ja Lilli Jahilo, nahadisainer Kadri Kruus ning klaasistuudio Annkris-Glass klaasikunstnikud Anne-Liis Leht ja Kristi Ringkjob.


Loomeinkubaatori aatriumis on samal ajal Eesti Kunstiakadeemia nahadisaini magistrantide loomingu näitusmüük.

 

„Mõte korraldada stuudiomüük tekkis, nagu ikka, elust enesest. Meil on palju püsikliente, kes iga aasta jõulude lähenedes helistavad ja räägivad, et tahaksid läbi tulla – kellel vaja ehteid jõulupeoks, kellel kingitust kuuse alla… Mõtlesime, et kutsume seekord kõik huvilised ühel nädalavahetusel külla. Ideest haarati kohe kinni, sest eks ole detsember ju kuum peorõivaste ja aksessuaaride tellimise aeg! Kutsume kõiki uudistama, mida me siin teeme, ning miks mitte soetama endale koju tükikest eesti disaini. Tegelikult saabki ju siin kõik asjad ühest kohast – jõuluehtest aastavahetuspeo rõivasteni välja,“ räägib idee sünnist klaasikunstnik Anne-Liis Leht.

Disainerite stuudiomüük on avatud Loomeinkubaatoris, Baltika Kvartalis (Veerenni 24) reedel, 9.12 kl 15-20 ja laupäeval, 10.12 kl 10-16. Sissepääs kvartali sisehoovist.