Loomekohvikus uuritakse Eesti muusikatööstuse telgitaguseid

22. veebruar, 2013

Loomekohvik toimub kord kuus ja käsitleb iga kord ühe loomevaldkonna tegemisi. Neljapäeval, 28.2 kell 17:00 on oodatud kõik huvilised Teater Endla 2.korrusel kohvikusse, kus Juko-Mart Kõlar arutleb põneval teemal – Kuidas teenida raha muusikavaldkonnas?

 

Loomekohviku eesmärk on võimaldada vabas vormis suhtlemist, kogemuste jagamist ja ideede genereerimist. Eelmisel korral oli jutuks loovkirjutamine ja kätt said harjutada ka kõik kohalolnud.  Kaasa mõtlema ja aruteludesse osalema on oodatud kõik huvilised.

Juko-Mart Kõlar (MTÜ Eesti Muusika Eksport / Estonian Business School) analüüsib paari erakordselt huvitavat näidet Eesti loomeettevõtluse ja muusika valdkonnast, mis illustreerivad kõnekalt loomemajanduse olemust ja potentsiaali, aga ka valukohti ja mõtlemapanevaid trende. 

Pärnumaa Loomemajanduse Tugiüksuse eesmärk on loomemajanduse arendamine, koostöövõrgustiku loomine ja toimimise eestvedamine, loomeettevõtjatele vajalike tugiteenuste pakkumine, aktiivne kontaktide loomine ja vahendamine loomeettevõtjate ja teiste valdkondade ettevõtjate vahel ning valdkondlike loomemajanduskeskustega koostöö arendamine.

Pärnumaa Loomemajanduse Tugiüksuse käivitamise projekti toetavad Euroopa Regionaalaregu Fond, Pärnumaa Omavalitsusteliit, Pärnu linn ja Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus.