loomemajanduse kontaktseminar „CREAENT“

29. september, 2011

Programm koosneb kolmest intensiivsest päevast, mille käigus saavad osalejad teadmisi võrgustiku loomisest, kliendisuhete juhtimisest ja arendamisest, müügioskuste arendamisest ja rahvusvahelisest turundusest.

Lektoritena astuvad üles Anu-Mall Naarits, Kalle Reunanen ja Rein Riisalu. Lisaks külastatakse Tallinna Loomeinkubaatorit, Telliskivi Loomelinnakut ja Rotermanni Kvartalit.

TTÜ Majandusteaduskonna koolituskeskuse juhataja Alissa Vassilkova sõnul on tegu spetsiaalse koostööseminariga loomemajanduses tegutsevatele ettevõtjatele.

Seminar toimub 28-30 septembril.

„Tahame anda loomemajanduse vallas tegutsevatele ettevõtetele kasvamise osas lisateadmisi ning analüüsida osalevate ettevõtete näitel mitmesuguseid arengu ja- koostöövõimalusi. Samuti on see suurepärane võimalus rahvusvaheliste koostöökontaktide loomiseks teiste loomemajandusettevõtjatega,“ märkis Vassilkova.

Kontaktseminarist võtavad osa 75 noort loomemajandajat Eestist, Soomest ja Lätist. Osalejad on alustanud tegevust või tegutsevad loomemajandusega seotud ettevõttes ning soovivad oma ettevõtmist arendada. Kogu programm on osalejatele tasuta.

Kontaktseminar toimub CREAENT projekti raames, mida rahastab Central Baltic Interreg IV A Programm 2007-2013, Euroopa Regionaalarengu Fond

http://www.pyk.hkkk.fi/creaent/training.html