Loomemajanduse teeõhtu Narvas | Fotograafia

14. november, 2018

Meil on hea meel teile teatada, et juba 28. novembril kell 18.00 toimub klubis Ro-Ro järgmine Teeõhtu loomingulistele inimestele. Selle õhtu teemaks on fotograafia äri perspektiivist vaadatuna.

Esinevad Anna Makarova ja Virge Viertek.

Anna Makarova
www.annamakarova.com
Pulmafotograaf Sankt-Peterburist rahvusvahelise pildistamise ja õpetamise kogemusega. Anna on pildistanud 24 riigis ja ligi 190 linnas üle maailma.
Publikatsioonid tuntud ajakirjades nagu Cosmopolitan, Style Wedding, Bliss Wedding, Weddywood jt. Annal alustas isikliku pulmakursusega – need on pildistamised ja ideed, mida ta on tahtnud ammu ise ellu viia.

Virge Viertek
www.virgeviertek.com
Virge Viertek on tegelenud fotograafiaga juba üle kümne aasta. Ta on pildistanud paljude tuntud Eesti disainerite loomingut ning moeseeriad ajakirjadele Mood, Säde jt. Portreteerinud näitlejaid, poliitikuid, muusikuid ja ärimehi. Tema käekiri on minimalistlik ja kunstiline. Fotograafiat õppis Virge Tallinna Polütehnikumis ning on täiendanud end ka kursustega Tartu Kõrgemas Kunstikoolis fotoerialal.

Üritus on täiesti tasuta! Üritus Facebookis.
Ootame kõiki fotograafia- ja moehuvilisi, ettevõtjaid, käsitöölisi ja lihtsalt toimuvast huvitatud inimesi.

Näeme 28. novembril kell 18.00!
Loomemajanduse teeõhtu Narvas on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida toetab Briti Nõukogu Eestis ja mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.