Loomemajanduse teeõhtu | OBJEKT multimedia future hub

20. detsember, 2018

Meil on hea meel teile teatada, et juba 26. detsembril kl 18 toimub klubis Ro-Ro järgmine teeõhtu loomingulistele inimestele. Esinevad Jana Pavlenkova ja Anton Ossipovski.

Usume, et teid huvitab kuidas on läinud OBJEKT multimedia future hub inkubaatoril, miks uksed pole seni avatud ning mis ootab ees seda algatust.
Või äkki ei ootagi midagi?

Teeõhtul räägivad Jana ja Anton hiljuti tehtud vigadest, et keegi ei astuks samale rehale, mis on neil läbi käidud. Samuti püüavad bad aidata kõiki soovijaid oma ametialaste oskuste, teadmiste ja võimete piirides.

Anton Ossipovski on valmis aitama teeõhtul osalejaid teeninduse, turunduse, reklaami ja juhtimisega seotud küsimustes.

Jana Pavlenkova aga arutleb hea meelega Eesti startup-maastiku üle, kuidas jõuda idee algusest täisväärtuslikku ärini: mida tuleb teha ja kuhu tuleb joosta. Hiljuti käis Jana ka Silicon Valley-s, kus tutvus idufirmade ja suurte ettevõtete tegevustega. Ta räägib ka sellest kogemusest.

Tule ja arutame iga konkreetse näite ja küsimuse üle, mis teil õhtu jooksul tekib!

Üritus on täiesti tasuta! Ootame väga kõiki ettevõtjaid, käsitöölisi, startuppereid ja lihtsalt toimuvast huvitatud inimesi.

Kohtumiseni 26. detsembril kl 18 klubis Art Club Ro-Ro !

Loomemajanduse teeõhtu Narvas on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida toetab Briti Nõukogu Eestis ja mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.