Loomemajanduskeskus korraldab tartumaalastele äriplaani tegemise kursuse

22. veebruar, 2011

altProgrammi Leader toetusel pakub Tartu Loomemajanduskeskus tasuta koolitust Tartumaal elavatele inimestele, kellel huvi ja ideid loomemajandusevaldkonnas. Kursus  sisaldab 30 tunni pikkust koolitust ja individuaalseid nõustamisi ning  lõpeb äriplaani valmimisega.

Loomemajanduskeskuse arendusjuhi Külli Hanseni sõnul soovib  keskus luua kontakte kõikide Tartumaa  valdadega ja neis elavate ettevõtlushuvidega inimestega. „Meie  koolitustele on oodatud  inimesed, kellel on ideid loomemajanduse vallas  – näiteks teevad käsitööd, tegelevad kunsti või muude loominguliste  aladega ja kes soovivad oma hobist kujundada igapäevase sissetulekuallika. Eelnevad ärialased teadmised ei ole olulised. Koolitustele võivad tulla nii need, kes soovivad end täiendada ja alustada uue ettevõttega kui ka need, kes alustavad nullist ilma eelnevate teadmisteta,” rääkis keskuse arendusjuht Külli Hansen.

Koolitust tutvustatakse valdades toimuvatel  infopäevadel veebruaris ja märtsis. Koolitus ise algab aprillis. Täpsemat infot  koolitusel osalemise
tingimuste kohta saab infopäevadel või loomemajanduskeskuse kodulehelt http://www.lmk.ee/leader