Loomemajanduskeskus kutsub loomeinimesi seminaridele

09. mai, 2012

lmk-logoTartu Loomemajanduskeskus korraldab 19. mail projekti „Local Artists for Regional Development“ raames kaks seminari turundusest ja disainist. Loomevaldkonna inimestele mõeldud seminarid on inglise keeles ja osalejatele tasuta.
Kell 12-17.15 toimub Antoniuse õues (Lutsu 3) Läti Rahvusliku Kunstimuuseumi kuraatori ja kunstniku  Baiba Sprance koolitus suuremõõtmeliste esemete disainist. („Design of a Large Size Compositsion“). Seminar juhatab kompositsiooni iga pisikest osa looma ning märkama. Teine osa seminarist keskendub praktilisele ülesandele – õlipastellidega pildi joonistamisele ning selle analüüsimisele.

Kell 12-17.15 Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13)  toimuval koolitusel õpetavad loomingut turundama loovturunduse agentuuri Esplanade omanikud  Jānis Blunavs ja Ainārs Pudāns. Koolitusel pealkirjaga „Marketing Mindset“ räägitakse, millised on turundusmaailma mängureeglid ning kuidas leida ühist keelt ettevõtjatega, kes on võimalikud partnerid ja kliendid. Koolitajad jagavad teoreetilisi teadmisi turundusest ning juhendavad grupitööd, milles osalejad jagavad isiklikku kogemust ning õpivad nägema puutepunkte loome-, turundus- ja ärivaldkondade vahel.

Piiratud kohtade arvu tõttu palume koolitustele eelnevalt registreeruda meiliaadrerssil mari-liis@lmk.ee hiljemalt 16. maiks.

„Local Artists for Regional Development“  on projekt, mida toetab Eesti-Läti programm ja mille raames toimub tasuta koolitusi ning kultuurivahetusi  Tartu ja Cesise linna vahel kuni 2012. aasta lõpuni.