Loomemajanduskeskus kutsub loomeinimesi seminaridele

12. aprill, 2012

lmk-logoTartu Loomemajanduskeskus korraldab laupäeval, 21. aprillil projekti „Local Artists for Regional Development“ raames kaks seminari loomevaldkonna inimestele. Seminarid on inglise keeles ja osalejatele tasuta.
Esimene koolitus kannab pealkirja „Communication for art and artists“. Selle läbiviija, meedia- ja kommunikatsiooniekspert Liene Kupča õpetab loovisikuid ja kunstnikke ennast julgemalt turundama. Tema koolituse motoks on “Kui muudame oma suhtlemise viise, muudame kogu oma maailma” ning ta aitab leida sobivaid töövahendeid meediasuhtluseks, et leida parim viis oma kliendini jõudmiseks. Koolitus toimub Tartu Loomemajanduskeskuses, Kalevi 13.

Teise koolituse „Paint your success“ läbiviija Janis Zingitis on maalikunstnik, õpetaja ja Riia Kunstikooli juhataja. Olles töötanud ka tõlgi ja meeskonnakoolitajana, kasutab ta oma kursustel kunstivahendeid meeskonna, organisatsiooni ja isiksuse arendamiseks. Koolitusel kasutatakse eesmärkide visualiseerimiseks, tegevusplaanide kavandamiseks ning tulu teenimiseks kunstnike töövahendeid: värve, pliiatseid, paberi ja loovat mõtlemist. Tema koolituse moto on „Have fun and make money with art!“ Koolitus toimub Antoniuse õues, Lutsu 3.

Piiratud kohtade arvu tõttu palume hiljemalt 17. aprilliks registreeruda meiliaadressil kylli@lmk.ee.

„Local Artists for Regional Development“ on projekt, mida toetab Eesti-Läti programm ja mille raames toimub tasuta koolitusi ning kultuurivahetusi  Tartu ja Cesise linna vahel kuni 2012. aasta lõpuni