Loomemajanduskeskus ootab alustavaid loomeettevõtjaid inkubaatorisse

19. september, 2012

lmk-logoTartu Loomemajanduskeskus ootab hiljemalt 10. oktoobriks 2012 taotlusi uuele äriplaanikoolitusele, mis kestab kolm kuud ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda Tartu Loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks. Konkursile on oodatud kõik loomemajanduse  valdkonna äriideed.

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 10. oktoobril kell 15. Edasi tuleb osaleda äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma  ettevõte või taotleda juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume.

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://www.lmk.ee/liitu_loomeinkubaatoriga) ja ettevõtluskonsultandilt Juta Kuhlbergilt (tel 506 2545, juta@lmk.ee).

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust noortele loovettevõtjatele. Keskuse kolmes hoones tegutseb praegu 26 alustavat ettevõtet, sh fotograafe, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, filmiloojaid,  kunstivahendajad, 3D-lahenduste loojaid jt.