Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse põnevate ideedega tulevasi loomeettevõtjaid

21. veebruar, 2013

lmk-logoKuni 25. veebruarini on võimalik esitada taotlusi Tartu Loomemajanduskeskuse uuele äriplaanikoolitusele, mis kestab märtsist kuni maini ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks. 

 

Konkursile on oodatud kõik loomemajanduse  valdkonna äriideed. 

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 25. veebruaril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma  ettevõte või taotleda juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume. 

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://www.lmk.ee/liitu_loomeinkubaatoriga). 

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust loomeettevõtjatele. Keskuses tegutseb fotograafe, filmiloojaid, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, muusikuid,  kunstivahendajaid, 3D-lahenduste loojaid jt.