Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse põnevate ideega tulevasi loomeettevõtjaid

14. jaanuar, 2013

lmk-logoLoomemajanduskeskus alustab taotluste vastuvõtmist uuele äriplaanikoolitusele, mis kestab märtsist kuni maini 2013 ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega.  Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks. Taotluse esitamise tähtaeg on 25. veebruaril 2013 kell 15. 

Konkursile on oodatud kõik loomemajanduse  valdkonna äriideed. 

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 25. veebruaril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma  ettevõte või taotleda juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume. 

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://www.lmk.ee/liitu_loomeinkubaatoriga)  ja projektijuht Ave Annistelt (tel 5803 5358, ave@lmk.ee). 

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust loomeettevõtjatele. Keskuses tegutseb praegu 36 alustavat ettevõtet, sh fotograafe, filmiloojaid, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, muusikuid,  kunstivahendajaid, 3D-lahenduste loojaid jt.