Loomemajanduskeskus ootab inkubaatorisse uusi tulevasi loomeettevõtjaid

05. september, 2013

lmk-logoKuni 9. oktoobrini 2013 on võimalik esitada taotlusi Tartu Loomemajanduskeskuse uuele kolmekuulisele äriplaanikoolitusele, mis algab oktoobris ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega 2014. aasta jaanuaris. Äriplaani eduka kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks. 

Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul on seekord eelistatud audio-visuaalse valdkonna ja uute tehnoloogiatega seotud äriideid. „Lisapunkte annab kandideerimisel ka see, kui äriidee elluviimiseks on ettevõtjad loonud meeskonna ja neil on kindel nägemus oma toodete ja teenuste eksportimiseks.“ 

Äriidee tuleb panna kirja loomemajanduskeskuse kodulehel olevale  taotlusvormile ja  saata ära hiljemalt 9. oktoobril kell 15. Edasi tuleb osaleda kolmekuulisel äriplaani koostamise kursusel ja arendada idee jätkusuutlikuks äriplaaniks. Pärast koolitust tuleb kaitsta äriplaan ja moodustada oma  ettevõte või taotleda juba eksisteeriva  ettevõtte nimel loomemajanduskeskuselt tööruume. 

Äriplaani koolitus algab 16. oktoobril ja lõpeb äriplaani kaitsmisega 15. jaanuaril 2014. 

Täpsemat infot inkubatsioonikonkursi kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt (http://www.lmk.ee/liitu_loomeinkubaatoriga). 

Loomemajanduskeskus, mis avati 2009. aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust loomeettevõtjatele. Keskuses tegutseb fotograafe, filmiloojaid, kunstnikke, disainereid, maastikuarhitekte, muusikuid,  kunstivahendajaid, 3D-lahenduste loojaid jt. 

Lisainfo: Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultant Juta Kuhlberg, tel 506 2545, juta@lmk.ee; projektijuht Liis Pärtelpoeg, liis@lmk.ee, 5648 0065.