Loomemajanduskeskus toob “Loovuse Värske Värvi” Tartu Kaubamajja

28. aprill, 2010
29. ja 30. aprillil kell 12–19 tutvustavad LOOV galerii ja Ulm Stuudio Tartu Kaubamaja esimese korruse aatriumis Tartu Loomemajanduskeskuse tegevust ja seal tegutsevaid loomeettevõtteid ning müüvad noorte kunstnike töid.
LOOV galerii galeristi Helen Puistaja sõnul saab kohapeal näha paljutki põnevat. „Tutvustame ning müüme noorte kunstnike loomingut ehetetest disainvalgustiteni. Eelkõige aga tahame tudengipäevade ajal tuua kesklinna veelgi rohkem loovust ja värsket energiat,“ lisas Puistaja.

Ühtlasi saavad kõik külastajad tutvuda loomemajanduskeskuse ajaloolises ja väärikas majas tegutsevate ettevõtete tegevusega – asub see ju Kaubamajast vaid paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. “Samuti jätkame rahva soovil palju kõlapinda saavutanud 1000 kure voltimise aktsiooniga. Kõik soovijaid saavad otse Kaubamajas Soovide Puule veelkord omapoolse panuse anda.” ütles Puistaja.

LOOV Müügi- ja kunstigalerii ja Ulm Stuudio tegutsevad Tartu Loomemajanduskeskuses. Galerii vahendab noorte autorite töid ja korraldab ka disainialaseid õpitubasid kõigile soovijatele. Ulm Stuudio pakub fototeenuseid igapäevastel tähtsatel hetkedel. Tartu Loomemajanduskeskus, mis avati möödunud aastal, pakub inkubatsiooniteenust ning koolitust noortele loovettevõtjatele.

Lisainfo:
LOOV müügi- ja kunstigalerii galerist Helen Puistaja
tel 553 7169
Ulm Stuudio fotograaf Piret Lain
tel 5555 9757

Vaata lisaks http://www.lmk.ee/kaubamaja.