Loomemajanduskeskusega liitus Nokpo

13. aprill, 2011

altAprillis liitus Tartu Loomemajanduskeskusega uus alustav loovettevõte – veebiportaalide arendusega tegelev Nokpo OÜ, kellel hetkel põhirõhk www.nokitse.ee portaali arendamisel. Lähiajal plaanib ettevõte laieneda ka inglisekeelsele turule.

Nokpo lähtub oma töös põhimõtetest, kus peamiseks eesmärgiks on kliendi  rahulolu ning kasutajamugavus. Nokpo ühe osaniku Taavi Ilvese sõnul on ettevõtte teenused suunatud ühelt poolt portaalide info tarbijatele ning teiselt poolt end reklaamida soovivatele ettevõtetele. „Nokpo eesmärgiks on pakkuda loodud portaalide kasutajatele võimalikult adekvaatset erialast nõu mitmetes valdkondades ning muuta teenuse tarbimine võimalikult mugavaks.“

Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammist loodavad noored ettevõtjad saada loomeettevõtte arendamise alast nõu ning algatada  koostööprojekte teiste inkubatsiooniettevõtetega.

Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul on neil noortel ettevõtjatel võimekus luua internetikeskkondi, milles inimesed leiavad huvitavat meelelahutust ja samuti kasulikke näpunäiteid isetegemise valdkonnas.