Loomemajanduskeskuses avab uksed Kujunduskuurort

09. juuni, 2011

lmk-logo

Kujunduskuurordi nime alla on koondunud Loominguline Ühendus Aare Kask ja graafiline disainer Jaanus Kaasik, et pakkuda kujundus- ja stiiliabi ideest teostuseni. Kujunduskuurordi teenuste hulka kuuluvad kujundustööde terviklahendused, kostüümilaenutus stilistisoovitustega ja tekstiilist autoriloomingu müük.
11. juunil avab Tartu Loomemajanduskeskuses, ehtefestivali „Ilu asi“ melus esmakordselt uksed uus alustav ettevõte Kujunduskuurort.

Loomemajanduskeskuse ettevõtluskonsultandi Juta Kuhlbergi sõnul valmistas Kujunduskuurort oma tulemist ette pikalt ja põhjalikult. „Nad võtsid äriplaani koostamiseks aega ja tegid silmapaistva tulemuse, mis avaldas muljet ka rahastajatele. Esimene võit võeti Tartu Loomemajanduskeskusest inkubatsiooni pääsemisega ja teine rahaline võit tuli Töötukassalt korraliku ettevõtluse alustamise toetuse näol. See näitab selgelt seda, et süvenemine detailidesse, mis on Kujunduskuurordile iseloomulik, annab soovitud tulemuse,“ rääkis Kuhlberg.
Kunstnike sõnul väärtustavad nad kujundustööde terviklahendustes detaile, stiilitäpsust ja seoste loomist ning loodavad leida neid väärtusi hindavaid kliente.
Kostüümilaenutuse valikus on ajastu- ja karnevalikostüümid beebieast alates. Lisaks teemakohastele aksessuaaridele saab klient kaasa stilisti soovitused.
Kostüümilaenutus on avatud esialgu kahel päeval nädalas ja seepärast oleks vajalik oma tulekust ette teatada.
Kujunduskuurorti esindab nii stuudioruumis kui ka stiilsetel väljamüükidel kaubamärk Energiakohviku Puhvetkapp, mille sisuks on tekstiilist autorilooming. Autorite Maris Aare ja Kaili Kask loomingusse kuuluvad ehted ja aksessuaarid, Proua- ja Nunnukarud, Nukktegelased, majad ja lilled.
Lisainfo: Aare Kask, tel 5564 7963, kujunduskuurort@gmail.com, www.lmk.ee/kujunduskuurort.