Loomemajanduskeskuses tähistatakse rahvusvahelist kaisukarupäeva

24. oktoober, 2011

altTartu Loomemajanduskeskuses tegutsevad ettevõtted Kujunduskuurort ja Disainimaja tähistavad sel nädalal rahvusvahelist  kaisukarupäeva, muutes loomemajanduskeskuse Sinise maja (Kalevi 15) veranda kuueks päevaks õdusaks paigaks, kus end karuteemale omaselt pehmelt ja mõnusalt tunda saab.

24.–29. oktoobril on Disainimaja eripakkumises kõik karused tekstiilid ja kudumid, teemakohased aksessuaarid ja Maris Aare Proua- ja Nunnukarude kollektsioon.

27. oktoobril, rahvusvahelisel kaisukarupäeval on Sinises majas kohal Kujunduskuurordi kostüümilaenutus ja kell 12 toimub nukumaja “Koloniaalkauplus Karu ja Pojad” esitlus. Huvilised saavad otse kujunduskunstnikelt näpunäiteid, kuidas ja mida nukumaja soetamisel ja sisustamisel silmas pidada.

Kõiki aegumatute karulugude austajaid oodatakse argipäeviti kell 10.30 ja laupäeval kell 12.00 Sinise maja verandal (Kalevi 15) toimuvale Lutsu raamatukogu jutuvestja pooltundi. Mõnusaks äraolemiseks on kohvik Anna Edasi toonud kohale mesise koogikarbi ja teejoogi. Nädala lõpuks loodetakse ühiselt, enne talveajale üleminekut leida vastus küsimusele – kas talveuni on vajalik?

Kujunduskuurort  pakub kujundustööde terviklahendusi, stilistisoovitustega kostüümilaenutust ja tekstiilist autorilooRead more…mingut. Disainimaja on tegutsenud poolteist aastat e-poena ja avas käesoleva aasta septembris Eesti disainerite loomingut vahendava poe loomemajanduskeskuse Sinises majas, Kalevi 15.