Loomemajanduskeskuses toimub kunstiturg

04. oktoober, 2012

kunstiturgEttevõtlusnädala raames toimub laupäeval, 6. oktoobril kell 11–16 Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17 saalis) kunstiturg.
Kunstiturul saab tutvuda nii hästi tuntud kui ka noorte kunstnike loominguga ja soovi korral meelepärane kunstiteos endaga koju kaasa viia. Kunstiturul on müügil maale, graafikat ja segatehnikas teoseid – kõike, mida saab seinale riputada. Lisaks saab näha kunsti sündi ka kohapeal, sest soovi korral saab end lasta erinevatel kunstnikel  jäädvustada.

Lastele on avatud õpituba, kus juhendaja abiga saab osa võtta haaravast ja lõbusast loomeprotsessist ning selle käigus õppida kasutama erinevaid kunstivahendeid ja tehnikaid.

Kunstiturul osalevad sel kevadel Tartu Ülikooli maaliosakonna lõpetanud HuupI, Pille Johanson, Paavo Käämbre ja Kadri Nikopensius. Lisaks Sirla ja Ruudu Sandra, Mirjam Siim jt Tartu Kõrgemast Kunstikoolist ning Margus Lokk, Mari Kivi, Katre Salu, Liisi Kukk, Nele Ambos, Kadri Riives, Kairo, Mariliin Kindsiko ja kunstisõpradele juba tuntud kunstnikud Meiu Münt, Peeter Krosmann, Albert Gulk.

Üritus on tasuta.