Loometööstuse kiirendi Storytek esitleb tulevikumeedia iduettevõtteid

24. mai, 2018

25. mail kell 18.00 esitleb Erinevate Tubade Klubis kevadlennu innovatiivseid meediavalkonna idufirmasid loometööstuse kiirendi Storytek. Õhtu peaesinejaks on blockchain tehnoloogia abil rahvusvaheliset investeerimismaastikku raputava platvormi Metamorph.io asustajast turundusguru Maz Cohen Inglismaalt.

2017. aasta sügisel Tallinnas EAS toetusmeetme abil käivitunud loometööstuse kiirendi Storyteki eesmärk on aidata rahvusvahelisele areenile jõuda ettevõtetel, mis tegelevad digitaalse meelelahutuse intellektuaalomandi ja tehnoloogiaarendusega ning nende ristumiskohtades asetsevate tulevikuvaldkondadega nagu liit- ja virtuaalreaalsus, e-sport, andme- ning algoritmiarendus ning uued meelelahutusvormid.

Tänaseks Storyteki poolt Eestisse toodud rahvusvaheliste tippmentorite juhendamisel kiirendi läbinud 12 idufirmat asutajatega Eestist, Itaaliast, Suurbritanniast, Kanadast, Horvaatiast ja Saksamaalt.

Demoõhtul esitlevad oma tooteid Storyteki lennu ettevõtted virtuaalreaalsuse, mängustatud vabatahtlike juhtimise, avalike suhete digitaaplatvormide ning tehisintellekti ja masinõppe valdkonnast:

CINURU – personaliseeritud filmisoovituste äpp ning digitaalne lojaalsusprogramm kinodele

SPACE DIVE – kosmosemissioonid virtuaalreaalsuse kogemuse lastele ja noortele

ZELOS – vabatahtlike kaasamise ja juhtimise platvorm festivalidele, konverentsidele ja suursündmustele

CONTEXTMEDIA – online kirjastusplatvorm, mis toob kokku professionaalsed PR materjalide tootjad klientide ja levikanalitega

METATRON– tehisintellektil tuginev visuaalne näotuvastus ja otsingumootor arhiividele, meediafirmadele ja telekanalitele

Õhtu peaesinejaks on blockchain tehnoloogial tugineva investeerimis- ja sotsiaalmeediavõrgustiku Metamorph.io kaasasutaja ja turundusguru Maz CohenInglimaalt, kes tutvustab võimalusi, kuidas leida investeeringuid ja arendada oma ettevõtet kasutades blockchain tehnoloogiad ning alternatiivseid rahastusplatvorme ja küberraha.

Storyteki strateegilisteks partneriteks on Elisa Eesti, Pimedate Ööde Filmifestival ja Price Waterhouse Coopers Baltics. Storyteki programmi rahastab perioodil 2017-2019 Loomemajanduse meetmest Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus(EAS).

Lisainfo: 

www.storytek.eu