Loov Eesti klubiõhtu „Kus on porgand?“ II: FILM vs. ARHITEKTUUR

07. märts, 2011

altLoov Eesti kutsub alates märtsikuust kuuel korral kõiki huvilisi klubiõhtule  „Kus on porgand?“, mille eesmärgiks on tutvustada loomemajanduses tegutsejatele paralleelvaldkondi ning läbi koostöö ja kogemuse probleemidele lahendusi leida.  Paneeli juhib Märt Treier.

Meie klubiõhtutel sümboliseerib porgand eesmärki, sihti, edu, rahulolu. Teame, et igal loomevaldkonnal on omad mured ja probleemid, mis lahendust vajavad. Võib olla on jalgratas juba leiutatud ning probleemile hea lahendus mõnel teisel alal välja töötatud?

Klubiõhtute seerial on  ühe õhtu jooksul  fookuses kahe loomevaldkonna esindajad. Paneeli teemad käsitlevad  loovuse ja majanduse kokkupuutepunkte- analüüsitakse, kuidas on võimalik saavutada eneseteostus  ja majanduslik kindlus ning kuidas eri valdkondades seda tehtud on.

Mõlemat valdkonda esindab kaks inimest, kes oma elukutse tõttu näevad probleemistikku veidi erineva nurga alt. Arutelus osaleb loomevaldkondadeväline ekspert, kes annab omapoolseid soovitusi, kuidas paremini koostööd teha ja edukamalt majandada.

Teise klubiõhtu teemaks on FILM vs. ARHITEKTUUR.
Külas on filmiprodutsent Riina Sildos, filmirezissöör ja EKA professor Priit Pärn. Arhitektuurivaldkonda esindavad arhitekt Karli Luik ning ehitusettevõtja Tiit Nurklik. Väliseksperdina sekkub arutelusse innovaator Urmas Kõiv.

Ürituste toimumisajad:
2.märts I   Kirjastamine & muusika
16.märts
II  Film & arhitektuur
30.märts
III  Kultuuripärand & IT
13.aprill
IV Teater & kunst
27.aprill V Reklaam & raamatukogud/muuseumid
11.mai
VI Meedia ja disain

Üritus algab kell 17.00 Eesti Disaini maja kohvik-klubis Oot-Oot (Kalasadama 8, Tallinn).
NB! Jälgi lumememme 🙂

Kuulama on oodatud on kõikide valdkondade esindajad.

Oma tulekust anna märku aadressil seminar@looveesti.ee

Ürituse korraldamist toetab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Ürituse korraldamist toetab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

 

Kõikide klubiõhtute kokkuvõtteid loe SIIT