Loov Eesti kutsub toolitootjaid end ettevõtjatele tutvustama

10. jaanuar, 2014

936162 461192340641126 766237171 nJaanuaris tegevust alustanud konverentsikorraldaja „100 Ideed“ tõstab koostöös Loov Eestiga Eesti disaini fookusesse, pannes kõik oma kliendid istuma erinevatele Eestis toodetud toolidele. Sellega seoses oodatakse Eesti toolitootjaid erinevaid toolide mudeleid tutvustuseks välja pakkuma.

 

„Konverents on koht, kus on hea võimalus oma tooteid äriinimestele tutvustada, kartmata muutuda pealetükkivaks,“ lausus 100 ideed tegevjuht Anu-Mall Naarits. „Alustame sellest, et sisustame Loov Eesti abiga 30. jaanuaril toimuva „Unistuste tööandja: 100 ideed“ konverentsi erinevate Eestis toodetud toolidega.”

Anu-Mall Naarits kutsub kõiki toolitootjaid, kes soovivad oma tooteid äriinimestele tutvustada,  endast teada andma hiljemalt 15. jaanuariks. „Võib-olla satub teie disaintoolile istuma mõni suurettevõtte juht, kes ei pea paljuks sarnaseid toole ka oma asutusse tellida. Ja mis siis, kui tellimus esitatakse sadades ühikutes,“ julgustas ta ettevõtjaid ühendust võtma ja oma tooteid tutvustama.

100 Ideed konverentsid on Marketingi Instituudist välja kasvanud uudse formaadiga konverentsikorraldaja, kes lubab konverentsilistele vähemasti saja uudse idee siiret igalt konverentsilt, kaasates selleks nii eeskõnelejate kui kuulajate kogemused.

100 Ideed konverentsid alustab tegevust jaanuari lõpus konverentsiga „Unistuste Tööandja“, millele järgnevad veebruaris turismiturunduse konverents „Ahvatlev Külaline Venemaalt“ ja seminar „Otseturunduse nähtamatud relvad“.

Kõik tootjad, andke endast teada siin: Otsime 100 erinevat tooli

Foto: Derelict Furniture, Kalle Veesaar