Loov Eesti Pood muutus inglisekeelseks

19. detsember, 2012

Small_wallet_colours_Stella_SoomlaisLoov Eesti teatab rõõmsalt, et nüüdsest saavad Eesti loojate ainulaadsete toodetega tutvuda ka need, kes eesti keelt ei valda. Samuti võimaldame nüüdsest tellimuste saatmist väljaspoole riigipiire.

Detsembris valmis Eesti disainerite portfooliokeskkonna Loov Eesti Pood inglisekeelne versioon, kus on tõlgitud nii loojate tutvustused kui tootekirjeldused. “Kuna meie loojate vastu on huvi tuntud ka väljaspool Eestit, otsustasime luua võimaluse tutvuda silmapaistvate Eesti disaineritega ühel saidil ka inglise keeles,” rääkis Loov Eesti Poe projektijuht Mari-Liis Rebane.

Senine statistika on näidanud, et enim tuntakse Eesti disainerite kauba vastu huvi Soomest, Ühendkuningriikidest ja Saksamaalt, aga ka mujalt lähiümbrusest. “Eesti tarbija ei ole veel harjunud väärtustama kodumaist disaini, kuid asjad liiguvad aina paremuse suunas – saadakse aru, et Eesti disain ning väikeettevõtjate toodang väärib üha enam tunnustust,” kommenteeris Loov Eesti Poe projektijuht Mari-Liis Rebane. Tundub, et Eesti-sisesed tellimused lähevad peamiselt kingitusteks, kuid väljaspoolt riigipiire tuntakse huvi nii vilunud disainihuviliselt, kes otsib spetsiaalset, unikaalset disainieset, kui ka väliseestlastelt või estofiilidelt, kes tahavad toetada kohalikke tegijaid.

Täna on võimalik ka tellimuste vormistamine ning saatmine väljaspoole Eestit. Peale tellimuse vormistamist saab huviline arve ning soovitud tooted postitatakse.

“Loov Eesti poe eesmärk on koguda hea Eesti disain ühe veebilehe alla. Portfoolikeskkond koondab kokku loojate lood, tuues nõnda toote ja looja huvilisele lähemale. Täna on Poe keskkonnas esindatud juba ligi 50 loojat,” rääkis Mari-Liis.

Loodame, et ühe enam inimesi väärtustab ainukordset, südamest tulnud loomingut. Ja mis veel -emotsionaalse väärtusega kink soojendab alati ka saaja südant!

Vaata lähemalt: http://shop.looveesti.ee/