Loov Eesti seminaridel osales 435 inimest

19. november, 2009
Loov Eesti seminaridetuur “Kuidas targalt turundada?” on selleks korraks edukalt ümber saanud. Kui edukalt? Olgu siinkohal toodud mõned faktid ning lühiülevaade toimunust. Kokku osales seitsmes linnas 435 inimesest. Ühtekokku toimus 45 tundi loenguid, videosid käivitati vähemalt 140 korral, jagati üle 600 ajalehe ja Loov Eesti edulugude raamatu ning korraldusmeeskond läbis ligi 2000 km jagu Eestimaa sügisesi teid.
Foto seminarilt Haapsalus.
Foto seminarilt Haapsalus.
Seminarid “Kuidas targalt turundada?” keskendusid viiele olulisele teemale:
•    Strateegia ja keskkond
•    Kes on klient?
•    Mis on toode?
•    Milliseid kanaleid ja milliseid sõnumeid kasutades informatsioon kliendini viia?
•    Kuidas üheskoos piirkonda turundada?

Videoklippide vahendusel esitasid oma mõtted ja soovitused tuntud ja head eksperdid Ants Lusti, Anneli Ohvril, Anneli Vask, Mati Ruul, Marje Josing, Markko Karu, Markus Paloheimo, Costas Markides ning Ristomatti Ratia. Suurema osa videoklippidest teeme lähiajal kättesaadavaks www.looveesti.ee lehel ja meie tasapisi valmivas Loov Eesti Youtube kanalis http://www.youtube.com/looveesti

Fotol Anu-Mall Naarits juhendamas grupitööd Võrus.
Väga populaarsed olid grupitööd, kus laudkondades püüti lahendada ülesandeid ja tulla välja uute ideedega maakonna temaatilise suveniiri osas. Näiteks Viljandis osalenud leidsid, et maakonna suveniir võiks olla seotud Carl Robert Jakobsoni ja 500-kroonise rahatäega, seevastu Narva osalejad seostasid oma tulevikusuveniiri Paul Kerese ja malega.

Üks meie päevajuhtidest, Anu-Mall Naarits kirjutab turundusteemadest tihti ka oma blogis http://www.turundusproff.ee/blog/index.php?filtertype=site& Lisaks on turunduse vastu huvi tundvatel inimestel kasulik kiigata http://est.best-marketing.com/blog/ ja http://reklaamtube.blogspot.com/

Aitäh kõikidele osavõtjatele ja tegijatele!


Foto seminarilt Kuressaares.

Loov Eesti turundusseminarid toimusid tänu EASile ja neid finantseeriti ettevõtlus- ja innovatsiooniteadlikkuse programmile SPIRIT raames Euroopa Sotsiaalfondist.