Loov Eesti sünnipäevamäng – kolmas voor!

23. november, 2014

maxresdefaultOled juba näinud ja kuulnud, aga pole ise võitnud Loov Eesti sünnipäeva auhinda? Pea püsti ja kiirelt tegutsema, kolmas voor võib olla sinu võidukäik! Auhinnamäng käib ikka selleks, et tähistada Loov Eesti tublit kasvamist ja arengut. Pane oma teadmised proovile ja võida imelisi auhindu Eesti disaineritelt! Loosime vastajate vahel välja eriti stiilseid auhindu meie Loov Eesti Poe disaineritelt.

Vasta paarile Loov Eestit puudutavale küsimusele, pane kirja oma nimi ning osaledki sünnipäevamängus! Igal pühapäeval loosime välja kaks auhinda!

TEISE NÄDALA õiged vastused:

1) Loov Eesti ülemaailmne rahvusvaheline koostööprojekt on tehtud koos Creative Business Cupiga.

2) Mitu loomeettevõtet oli aastal 2011? 29 000

VÕITJAD:
-auhinnaks Umbra Elevandi Pipik ehk pusle-tüüpi täringumäng
-auhinnaks RS Wood loomakassa
Palju õnne teile! Võitjatega võetakse ühendust.

Kolmandas voorus on meil auhinnaks: DADA poolt retseptikaardid. Kaardi ühel poolel on isuäratav pilt ja koostisained ning kirjas, mitu lõiku, küpsist, tükki või ruutu saad. Teisel poolel aga samm-sammu haaval lihtsad ja joonistega näidatud võtted, kuidas saada hõrk tulemus. Mugav ja lihtne. Kui on tugev külmkapimagnet, siis pane kaart sellega külmkapi külge ja hakka küpsetama! 30 magusat küpsetist ootab sind! Teisek auhinnaks on Indrek Maripuu idee- ja lauamäng “daVinci“, mis aitab Sinu organisatsiooni ajurünnakud muuta senisest oluliselt tõhusamaks: kaasab kõik osalejad, paneb nad leidma uusi lahendusi ja ei lase võita ideedel, mida oled kohvinurgas juba miljon korda kuulnud.

Nime alla DADA koondub väike ettevõte 7 töötajaga. Igapäevaselt on töötajad sukeldunud reklaamimaailma, aga ikka jääb loomingut üle. “Elame ju kõik heade mõtete linnas Tartus”. Nii ongi mitme aasta vältel tehtud erinevaid lauamänge: küll eritellimusel või töötajate enda mõttelennust uusi mänge loonud. Lisainformatsiooni leiad siit.  
retsept dada

 

 

Indrek Maripuu – Endine jooksja. “Jooksin ligemale 10 aastat mööda Tallinna tänavaid ja ehitasin Firmat. Konsultatsiooni- ja koolitusfirmat. Ühel hetkel sain aru, et oravarattas jooksmine ja asjade tegemine nii nagu kõik teised teevad ei vii soovitud kiirusega edasi”. Loe lähemalt tema inspireerivast loomingust siit.
daVinci m2ng 2

 

 

Iga nädal paneme välja uued küsimused ja loomulikult uud auhinnad, seega tule tagasi ja proovi õnne!

Sisenen mängu!

Hea vihje: vastused kõikidele küsmustele leiad Loov Eesti veebilehelt.